V jídelně open
vaříme od srdce

Služby

Provoz firemních kantýn

Nabízíme zajištění provozu firemní kantýny. Denně nabízíme k výběru ze 4 jídel a 2 druhů polévek, teplé snídaně a svačinkový bufet. Široký sortiment doplňkového zboží, pečiva, cukrovinek, salátů a nápojů. Pracovní coffee breaky či catering. O vše se postará zkušený tým zaměstnanců.

Závodní stravování

Nabízíme zajištění závodního – firemního stravování  na míru. Formou provozu firemní katýny, zajištění dodávky jídel v gastronádobách a termoportech či formou dodání baleného jídla. Jedno porcová balená jídla a polévky jsou šokově zchlazená a mají trvanlivost 7 dní.

Rozvoz

Nabízíme rozvoz jednoporcových chlazených i teplých jídel – obědů v Ostravě, pro firmy i soukromé osoby. Rozvážíme už od  5 a více obědů. Pro dílčí objednávky spolupracujeme s rozvozovou firmou  DámeJidlo a Wolt.

Catering

Zajišťujeme catering na míru a přání zákazníka. Od malého firemního coffee breaku a banketu po rauty, oslavy , svatby či smuteční obřady. Nabízíme také pro firmy tzv. family days či sportovní dny, včetně doprovodného programu.

Svatby Landek

Svatba na Landeku je pro vás všechny, kteří věříte v lidský přístup, přátelskou atmosféru a kvalitu nabízené služby. Landek není alternativou, je prostě dokonalou volbou.

Prodej vlastních produktů

Nabízíme k prodeji vlastní fermetované korejské zelí kimchi a chystáme pro Vás další fermentované potraviny a nápoje.

Kontaktní formulář